Home > Blog > Dotacja / Mecenat / Zostań patronem Batsugame.pl!

Dotacja / Mecenat / Zostań patronem Batsugame.pl!

styczeń 6th, 2019 Idź do komentarzy

Cześć!
Jesteśmy z Wami ponad 6 lat! Zebraliśmy zespół tłumaczy i w tym roku przede wszystkim chcemy skupić się na Waszej ulubionej serii Gaki no TsukaiBatsu Game. Aktualnie pracujemy nad zeszłoroczną serią, korektą BG z 2015 roku oraz będziemy tłumaczyć najnowszy specjał. To łącznie 18 godzin materiału, każdy pół godzinny odcinek to ponad 1000 linijek tekstu. Wielkie brawa i podziękowania dla Naszych tłumaczy. Przetłumaczyliśmy do tej pory niezliczoną ilość materiałów, to setki godzin pracy.

Jesteśmy małą społecznością, co przekłada się na pewną wyjątkowość =) Chcemy się rozwijać i poszerzać horyzonty.

Czeka nas spłata domeny oraz utrzymanie hostingu. Przez ostatnie lata sami te koszta pokrywaliśmy. W tym jednak prosimy Was o wsparcie, co pozwoli nam na szybszy rozwój. Sami sobie odpowiedzcie na pytanie, ile Nasza praca przysporzyła Wam dobrego humoru =)

Osoby, które zechcą wesprzeć nasz projekt kwotą powyżej 50 zł otrzymają od nas wersję custom albumu muzycznego GOBU-GOBU wydanego przez Downtown z 1988 roku!

Numer konta
Bank: Santander
Tomasz Karulski
26 1090 2590 0000 0001 3714 9284
Mail: batsugamepl@gmail.com

Masz okazję pomóc nam się rozwijać, stworzyć mini-sklepik/wydać nasze tłumaczenia na dvd (marzenie) oraz opłacić utrzymanie www (konieczność).

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy! Osoby, które wspomogą finansowo stronę – automatycznie zostaną dodane w sekcji „PATRONI” podczas wyświetlania się przetłumaczonych materiałów na batsugame.pl, czyli wtopimy Wasz nick do najnowszych tłumaczeń =) oraz dodamy o tym wzmiankę w panelu po prawej stronie.

tee
Kategorie:Blog Tagi:

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress