Home > Artykuł > Prywatne relacje pomiędzy Matsumoto a Hamadą

Prywatne relacje pomiędzy Matsumoto a Hamadą

marzec 2nd, 2013 Idź do komentarzy

Witam wszystkich, jest to mój pierwszy i mam nadzieję nieostatni wpis. Jeśli uważacie, że duet Downtown jest idealnie zgrany to ten tekst pewnie Was zaskoczy. Życzę udanej lektury i miłego dnia!

Chociaż wydają się być przyjaciółmi podczas swoich programów, Hamada i Matsumoto przyznają, że nie są ze sobą tak blisko jak niektórym może się wydawać. W wielu prowadzonych przez nich programach i wywiadach, oboje przyznali się do następujących rewelacji:

  • Nie znają swoich numerów telefonów komórkowych, gdyż nie widzą potrzeby dzwonienia do siebie. Matsumoto zadzwonił na komórkę Hamady tylko raz, kiedy Hamada złamał prawą nogę ( po tym jak kopnął szafkę ze złości ) i został zabrany do szpitala. Musiał spytać personel o jego numer.
  • Nie podróżują razem, a nawet posuwają się do tego, że organizują dla jednego podróż samolotem, a dla drugiego pociągiem, aby tylko uniknąć przypadkowego spotkania.
  • Pozostawienie ich samych w pokoju uważają za wysoce niezręczne i krępujące.
  • Po tym jak Hamada wziął ślub, Matsumoto ani razu nie był w jego domu.
  • Matsumoto widział syna Hamady tylko raz, gdy był jeszcze niemowlęciem.
  • Przez czysty przypadek, spędzali raz wakacje w Guam w tym samym czasie. Kiedy Matsumoto zobaczył Hamadę, zaczął go unikać. Jakiś czas później spytany przez Hamadę czemu nic wtedy nie powiedział, stwierdził, że byłoby to ‘zbyt niezręczne’.
  • Matsumoto powiedział, że nawet jeśli odejdą z Downtown, raczej nie będą w stanie wrócić do bycia przyjaciółmi.

Podczas programu Music Champ (rozrywkowy program muzyczny prowadzony przez Matsumoto i Hamadę), Matsumoto przyznał, że widują się w pracy tak często, że pomysł o spotkaniu się prywatnie nigdy nie przechodzi im przez myśl. Podczas wywiadu z PUFFY, (japoński duet J-Popowy) był pod wrażeniem tego, jak dwie piosenkarki spędzają razem czas jako przyjaciółki, pomimo, że współpracują cały czas jako duet – odwrócił się do Hamady i powiedział: “Wolałbym jeść z podłogi niż iść z Tobą na kolację”.

To nie oznacza jednak, że poza pracą się nie dogadują. Chociaż nie uważają się za przyjaciół, ich głębokie relacje biznesowe i szacunek do siebie są widoczne. Hamada przyznał, że jeśli kiedyś ich drogi się rozejdą, już ‘nigdy nie zajmie się komedią’, gdyż nie ma nikogo innego z kim chciałby współpracować (Matsumoto wyraził podobne poglądy). Powiedział też, że najlepsze materiały do tsukkomi zostawia dla Matsumoto. Tanaka z Cocorico przyznaje, że Matsumoto staje się wyraźnie zaniepokojony ilekroć Hamada jest chory i nie jest w stanie przyjść do pracy.

Matsumoto powiedział, że jeśli kiedyś duet się rozpadnie, chciałby wykonać ich manzai (typ skeczu) po raz ostatni na scenie w Namba Grand Kagetsu, należącym do Yoshimoto Kogyo w Osace, gdzie Downtown rozpoczęło swoją karierę.

.

Ich pierwszy występ emitowany w telewizji z 1982 roku. Mieli wtedy po 18 lat.

tee
Kategorie:Artykuł Tagi:

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress