Home > Artykuł, Batsu Game > Dodatkowa obsada i goście w Batsu Games

Dodatkowa obsada i goście w Batsu Games

kwiecień 27th, 2013 Idź do komentarzy

guest

Przed Wami opis postaci, które przewijają się częściej, lub rzadziej przez coroczne Batsu Game. Są to osoby, które przynależą do obsady, nie mylić z zapraszanymi aktorami czy piosenkarzami, których opis również pojawi się niedługo. Są to głównie komicy, ale również producenci, menadżerowie, wrestler, dziwak, Miss Japan, itd…

Osoby, które śledzą BG pewnie nie będą miały problemu z rozpoznaniem ich, a zawsze warto dowiedzieć się czegoś więcej o tym uniwersum śmiechu ; )


.

licenseLicense – Kazuhiro Fujiwara oraz Takafumi Inomoto. Duet komediowy, pracuje przy programie i okazjonalnie dołącza do stałej obsady. Fujiwara jest także znany jako “Odkurzacz Fujiwara” przez wzgląd na jego zdolność zjedzenia dużej ilości jedzenia, co często wykorzystywane jest w skeczach.
.
.
.

jimmyJimmy Onishi – Opuścił stałą obsadę w 1996 roku, poświęcając się karierze malarskiej. Od 2005 pojawia się w corocznym Batsu Game w przygotowanym wcześniej nagraniu, które następnie zostaje pokazane uczestnikom. W nagraniach, Onishi przedstawia głupkowatą wersję samego siebie w przeróżnych rolach (sekretarka, uczeń, dziennikarz), mówiąc bądź robiąc rzeczy, które są nienormalne. Zazwyczaj powtarza je w celu rozśmieszenia ekipy.
.
.

sugaKenji Suga – główny producent. Pojawia się w wielu skeczach, zazwyczaj jako on sam, ale przebiera się także za różne postacie podczas Batsu Games. Równie często wykorzystywana jest na rozmaite sposoby jego podobizna dla komicznego efektu – pojawia się na przykład na plakatach, “zupce chińskiej” bądź jako posąg. Imię “Gasu”, stworzone przez odwrócenie sylab zawartych w jego imieniu, pojawia na tej samej zasadzie. Często wydobywa ostatnią salwę śmiechu w uczestnikach BG zaraz przed ukończeniem gry.

heipoToshide Saito – dyrektor naczelny. Zazwyczaj uczestnicy zwracają się do niego po jego przezwisku, Heipo. Kilka skeczy i gier stworzone są w oparciu o jego lęk przed każdą straszną rzeczą (jakkolwiek głupia by nie była) i zboczoną naturę. Pojawia się również ilekroć ekipa potrzebuje dodatkowego członka, tak jak w “Silent library”, bądź odcinku Batsu Game z 2008, w Redakcji, gdzie wraz z Tanaką musieli wykonać zadanie w rodzaju Blair Witch w pobliskim lesie. Zajął także miejsce Hamady w “Kiki Ketchup”, który tego czasu był w szpitalu.

fujiwaraHiroshi Fujiwara – były menedżer Downtown. Przeważnie widujemy go przebranego za kobiecą postać podczas Batsu Games, gdzie spotyka się z uczestnikami i jest ich przewodnikiem. Często się jąka i mówi niepoprawnie, wykazuje się niekompetencją w poważnych sprawach.

.
.

nakamuraYoshinobu Nakamura – producent programu, często wykorzystywany, gdy potrzebna jest szósta osoba do skeczu. Pojawił się w Batsu Games, gdzie pokazał swoją zdolność wytrzymania bólu.
.
.
.

itaoItsuji Itao – członek duetu komediowego 130R oraz były członek obsady Gottsu ee Kanjii. Często pojawia się w Grach Kary. Itao miał sześć różnych kobiet przedstawiających jego “żonę” w ciągu serii, jedna z nich, Sherri, jest najlepiej znana ze swojego tańca do piosenek Madonny.

.
.
.

kesshitaiAmeagari Kesshitai to duet komediowy tworzony przez  Hiroyuki Miyasako (odgrywa rolę boke)  oraz  Toru Hotohara (jego rola w duecie to tsukkomi). Często ich możemy spotkać przy grupie z Gaki no Tsukai. Są również współuczestnikami  LINCOLN cast.
.
.
.

obachanObaachan Ichigo – (Asami, Chiyoko)  oraz Obaachan Sango ( Mishiro, Akiko ), dosłownie “Staruszka #1” i “Staruszka #2”. Dwie starsze kobiety, które często pojawiają się w Batsu Games, przebrane w dziwne kostiumy (raz przebrały się za t.A.T.u). Stawiają obsadę w kompromitujących sytuacjach. Powtarzającym się gagiem jest zmuszenie uczestników do francuskiego pocałunku z Obaachan Ichigo i Sango w niecodziennych okolicznościach. Obaachan Sango (na zdjęciu) zmarła z powodu niewydolności wielonarządowej w wieku 65 lat w 2011.

davidDavid Hossein, znany jako Konya ga Yamada (dosłownie “Dziś wieczorem jest Yamada”). Były menedżer Thane Camus (japoński aktor pochodzenia amerykańskiego). Grał rolę lekarza podczas walk Dynamite Shikoku (Dynamite to postać grana przez Endo). Podczas Batsu Games, powtarza w kółko “Dzisiejszy wieczór jest decydujący” na wiele sposobów (czasem nawet śpiewając), gdy uczestnicy próbują spać. “Konya ga yama da” oznacza “Dzisiejszy wieczór jest decydujący” po japońsku, ale Yamada celowo źle to wymawia, zacina się albo dziwnie zmienia zdanie, np. na “Honya ga yama da”, tłumaczone jako “Księgarnia jest decydująca”, itp. Prowadzi również blog po japońsku.

africaAfrica Chuo TV – postać reżysera grana jest przez Craiga Nine. Ekipa filmowa składająca się z reżysera, dźwiękowca i operatora, którzy rzekomo przebyli całą drogę aż z Afryki, aby nagle przeprowadzić wywiad z uczestnikami. Podczas gdy prowadzony jest wywiad, reżyser pokazuje im kartki ze wskazówkami, np. “Pokaż swoje genitalia”. Reżyser ma także tendencję do przerywania obsadzie w środku wypowiedzi, bądź zadając im pytanie, na które mogliby po prostu odpowiedzieć tak lub nie, zmusza ich do przedłużania prostych odpowiedzi. Africa Chuo TV pojawiło się w różnych Batsu Games, New Yeras Specials oraz w walce Moriman vs Yamazaki.

hossHidetoshi Hoshida (znany lepiej jako Hosshan). Kolejny komik. Jego popisowym numerem jest wsadzanie rzeczy do nosa i wykrztuszanie ich przez usta. Ten gag konsekwentnie doprowadza ekipę do śmiechu.
.
.
.
.
.

ayakoAyako Nishikawa – Była Miss Japan, która później została lekarzem. Pojawiła się gościnnie jako “randka” Heipo, lekarz w policyjnym Batsu Game oraz jako anestezjolog w Szpitalu. Grane przez nią postacie są sadystyczne, co daje komiczny efekt. Pojawiła się również w odcinku, gdzie Endo próbował znaleźć “nową” Chiaki poprzez “Chiaki Audition”.
.
.
.

chiakiChiaki – Była żona Endo (rozwiedli się w 2007). Chiaki zazwyczaj pojawia się w grach No-Laughing, robiąc coś uroczego i próbując rozśmieszyć uczestników. Odkąd ekipa Batsu Game często zatrzymuje się w poczekalniach, bądź pokojach hotelowych pomiędzy skeczami, pojawił się kolejny gag, w którym Endo otwiera szufladę biurka, gdzie znajduje kilka zdjęć swojej żony. W Szkole, nagranie na którym Endo krzyczał “Chiaki! I love you!” było dwukrotnie puszczone, podczas gdy ekipa próbowała zasnąć, a także koszulka od wf-u Endo miała różowy napis “Chiaki LOVE”. W Szpitalu pojawiła się jako pielęgniarka, aby dodać Endo otuchy. Endo twierdził, że rozmawiali poprzedniej nocy o tym, czy ma jakiś związek z grą i okłamała go mówiąc, że nie. Ich rozwód nie dał końca jej pojawianiu się. Po rozwodzie występując w BG pojawia się twierdząc, że znalazła nowego męża, znanego jedynie jako “Shin-Onii”.

shiinShin Onii – “Nowy” mąż Chiaki, który pojawia się regularnie od ich rozwodu. Odegrał główną rolę w odcinku z Lotniskiem. Znany jest ze swojego beznadziejnego udawania znanych postaci, jąkania się i kiepskiej gry aktorskiej w przygotowanych wcześniej nagraniach puszczanych w Batsu Games.
.
.

takahiroTakahiro Matsumoto – Starszy brat Matsumoto Hitoshi. Okazjonalnie pojawia się w Grach Kary, czasem śpiewa i gra na gitarze. Nie mylić go z Takahiro Matsumoto z popularnego zespołu rockowego B’z. W Szpitalu, Hitoshi Matsumoto znajduje fałszywą książkę w swojej szufladzie, napisaną przez swojego starszego brata, zatytułowaną “Hitoshi, Czy To Pamiętasz?”. Jest folkowym gitarzystą. Takahiro wydał również książkę autobiograficzną pod tytułem “Starszy brat Matsumoto”.
.

hanakoHanako Yamada – Dziwna dziewczyna, która często próbuje rozmawiać z uczestnikami (ku ich przerażeniu), podczas No-Laughing gier. Często zwabia ich, aby z nią porozmawiali (np. wzywała ekipę do łazienki w Szkole albo sprawiała, że otwierali samochód, tylko po to, by znaleźć ją strasznie pijaną i ociągającą się na tylnym siedzeniu w odcinku z Komisariatem), po czym chwyta się którejś z ich części ciała, gdy próbują uciec. Jej lata spędzone w roli komika, często używane są jako żart ilekroć spotyka Endo, ponieważ związana jest z przemysłem rozrywkowym dłużej niż on.

chonoMasahiro Chono – emerytowany zawodowy wrestler. Zadebiutował w Szkole i od tego czasu często powraca. Powtarzającym się gagiem jest uderzenie przez niego Yamasakiego w twarz w skutek jakiegoś przewinienia. Yamasaki w tym przypadku zawsze jest ofiarą przygotowanego wcześniej przez ekipę żartu. Yama-chan reaguje ogromnym strachem przed uderzeniem, zazwyczaj skutkuje to krzykiem i błaganiem, co jest przyczyną licznych salw śmiechu jego kolegów oraz licznych kar.

ShoheiShohei Shofukutei – artysta rakugo. Znany też ze swojego zwrotu “Shohei-Hey!”, użytego w Komisariacie. Pojawił się osobiście w Szpitalu i Redakcji.
.
.
.
.
.

egashiraEgashira 2:50  (prawdziwe nazwisko: Hide Egashira) to japoński komik. Urodził się 1 lipca 1965. Jego domem jest Chiyoda, Saga. Jego pseudonim to “Ega-chan”. W 2005 Orico i 2002 -2008 Nikkei nazwali go najbardziej irytującym komikiem w Japonii z powodu jego obscenicznego i wulgarnego stylu. Jego gra w znacznym stopniu opiera się na wartościach szokujących. W programie Mecha-Mecha Iketeru! zaszokowało to, że Egashira jest bardzo uprzejmy i skromny gdy kamera nie jest włączona. Jest również bardzo dobrze znany z dobrych manier w kontakcie z pracownikami telewizji, które mogą być częścią tego, że nadal jest pokazywany w TV. Tutaj jeden z jego licznych wygłupów, a tutaj scenka z Batsu Games – Szpital. Giętki chuderlak.

.

happyOkada Keisuke to komik, połowa duetu Masuda Okada. Jednym z jego wcieleń jest “Happy Boy”,  który przebiera się we wszystko co posiada amerykańskie barwy/flagi. Pewnie dlatego przypadkowo mówi po angielsku.
.
.

matsukoMatsuko Deluxe jest gejem, japońskim felietonistą, eseistą, znany też ze swego transwestytyzmu. Obecnie prowadzi i gości w wielu programach i jest bardzo popularny. Ci, którzy oglądają Batsu Game zapewne znają go z poprzednich odcinków. A tutaj możecie go zobaczyć bez makijażu.

.
.
.

masakiMasaki Sumitani, urodzony 18 grudnia 1975 w Harima. Japoński komik, emerytowany wrestler znany także pod nazwą Razor Ramon Hard Gay, który przyjął nazwę od pierwotnego zapaśnika i “mentora” – Scott’a Halla’a. W rzeczywistości nie jest gejem. Żonaty z modelką bikini Anną Suzuki. Ukończył studia ekonomiczne, na których poznał swojego kompana do wrestlingu – Makoto Izubuchi (foto partnerów).

.
.

tee

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress