Kiedy można się spodziewać wszystkich części? Kwestia miesiąca? Dwóch? Nie wyobrażam sobie po 30 min odpuszczać oglądania :P Oczywiście chłopaki, gdyby nie wy to bym nigdy nie znalazł takiego centrum TAK zarąbistej rozrywki. Marzę byście tylko nigdy nie przestali robić tego co robicie. Jak na zabraknie Downtown czy Cocorico a w ostateczności Yamasakiego to w tamtym kraju jest masa podobnych (choć nie tak dobrych) programów, które fajnie byłoby przetłumaczyć :) Jeszcze raz dziękuję Wam za Waszą wspaniałą pracę :)
w większości programów do odtwarzania filmów, po kliknięciu prawym przyciskiem na ekran powinieneś mieć do wybrania ” wczytaj napisy ” albo coś podobnego, no i właśnie tam wybierasz plik .ass
Wersja hardsub pojawiac sie bedzie zapewne Po skończeniu wszystkich partów. Narazie pracujemy nad tym zeby wszystko pojawiało się dosyć szybko :) . Wtedy znajdzie sie czas na dokładniejsza korekte I wersje online
Jakiego playera używacie żeby napisy były odpowiednio dopasowane ? Bo mi się powtarzają po kilka razy włącznie ze skryptami :( i przez to się często opóźniają.
Patronite łączy Autorów z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Od danego progu dzielimy się gadżetami GnT. Dziękujemy za wsparcie! Jeśli jednak chcesz wesprzeć nas jednorazowo – skontaktuj się z nami mailowo, lub poprzez facebook.
Serie tłumaczeń
Shoutbox
Name:
Email:
For:
Mail will not be published (but it's required)
( Sending... )
BatsuGamePL
(czwartek, kw. 16. 2026 10:21 PM)
wow, mega budujący komentarz, dzięki @Kakolevsky, faktycznie, wymiatamy.
Kakolevsky
(poniedziałek, mar 30. 2026 11:34 PM)
Ale nie znam innego Europejskiego kraju, który ma tak zorganizowane tłumaczenia i kontent na stronie jak nasza Polska. Chapeu bas panie i panowie, to nasze Polsko-Japońskie dobro narodowe
Kakolevsky
(poniedziałek, mar 30. 2026 11:32 PM)
Ten jeden japoński show jest u mnie tak mega nostalgiczny. Prawdę powiedziawszy zacząłem od angielskich tłumaczeń i naprawdę nie szkodziłoby mi zostać przy nich.
Kakolevsky
(poniedziałek, mar 30. 2026 11:29 PM)
Panie i panowie, dziękuję za taką bibliotekę polskiego materiału Gaki no Tsukai. Wszystkim translatorom pokłon w pas. Polski fanbase GNT jest ewenementem, bezsprzecznie.
Dobra robota panowie, oby tak dalej ! ;)
Ten smutek jak przerywa w połowie skeczu:/
Rok czekania na ulubiony program, i w końcu jest.
Myślałem, że stronka i cały projekt tłumaczenia już został porzucony, a tu taka niespodzianka :)
Kiedy można się spodziewać wszystkich części? Kwestia miesiąca? Dwóch? Nie wyobrażam sobie po 30 min odpuszczać oglądania :P Oczywiście chłopaki, gdyby nie wy to bym nigdy nie znalazł takiego centrum TAK zarąbistej rozrywki. Marzę byście tylko nigdy nie przestali robić tego co robicie. Jak na zabraknie Downtown czy Cocorico a w ostateczności Yamasakiego to w tamtym kraju jest masa podobnych (choć nie tak dobrych) programów, które fajnie byłoby przetłumaczyć :) Jeszcze raz dziękuję Wam za Waszą wspaniałą pracę :)
Kiedy na stronie bo w Czechach jestem I mam tylko telefon
Kiedy na stronie będzie można zobaczyć .
Jeszcze nie wiadomo kiedy, ale na pewno będzie taka możliwość^
Może mi ktoś powiedzieć jak otworzyć ten plik .ass (napisy)?
w większości programów do odtwarzania filmów, po kliknięciu prawym przyciskiem na ekran powinieneś mieć do wybrania ” wczytaj napisy ” albo coś podobnego, no i właśnie tam wybierasz plik .ass
Albo odpalasz film i przeciągasz napisy na odtwarzacz. Tak też można ;)
A co do napisów to mam jakieś ścięte albo przesunięte za bardzo w lewo i nie widać ich.
Sorki ze tak naciskam ale kiedy online ;)
Wersja hardsub pojawiac sie bedzie zapewne Po skończeniu wszystkich partów. Narazie pracujemy nad tym zeby wszystko pojawiało się dosyć szybko :) . Wtedy znajdzie sie czas na dokładniejsza korekte I wersje online
Jesteście super wielkie dzieki za poswiecony czas nad tlumaczeniem kolejnych częsci BG Chwała wam za to!! :>
Jakiego playera używacie żeby napisy były odpowiednio dopasowane ? Bo mi się powtarzają po kilka razy włącznie ze skryptami :( i przez to się często opóźniają.
Ja oglądam w media player classic i nie mam problemów
W media player classic mi w ogóle tych napisów nie widzi :(
to może zobacz jakimś Allplayerem, VLC albo coś, jak nie to może trzeba będzie zaktualizować kodeki (k-lite codec pack)