Autor Wątek: Pomysł na kanał YT  (Przeczytany 590 razy)

liwosz2

• Nowy użytkownik
  • *
Pomysł na kanał YT
« dnia: śro, 20 Sie 2014, 20:57 »
Witam, kiedyś pisałem tutaj, że chciałbym założyć taką ekipę, która inspiruję się ekipą Downtown, Cocoroco oraz Yamasaki. Znalazłem osoby, a raczej same się znalazły do projektu więc mamy już omówione różne sprawy, więc trzeba tylko wziąć się za nagrywanie! Ale tutaj jest problem, bo totaaalnie nie mamy pomysłu na nazwę kanału, wiec zwracam się do was, macie dla nas jakieś pomysły? :) A i jeszcze jedno takie pytanie, czy myślicie że w polskim YT można zaistnieć jako taka ekipa głupków, która chce wszystkich rozśmieszyć? :) Chciałbym, wzorując się na ekipie gaki, zwrócić na nich uwagę, ponieważ większość ludzi myśli, że Japoński humor jest płytki i tandetny. Nudzi mnie już oglądanie Polskich komediantów w tych sztywnych jak kloc skeczach, gdzie odgrywają rolę jakby mieli kije w dupie :) Chcemy podejść do naszych skeczy (najprawdopodobniej będą one na samym początku chamsko zapożyczone od ekipy gaki) z wieeelkim humorem i luzem. Tak więc liczę na waszą pomoc i poparcie! Arigato gozaimasu~!