Autor Wątek: Jak trafiłeś na Batsugame.pl?  (Przeczytany 215 razy)

Wolf

• Administrator
  • Wolf OUTTA Control!
Jak trafiłeś na Batsugame.pl?
« dnia: Sob, 18 Lut 2017, 01:59 »
To pytanie zostało zadane przy tworzeniu forum, niestety podczas czyszczenia go ze spamu oraz botów ów wątek nie ocalał w pełni, o to co udało się odzyskać:

mer1992
Mój pierwszy kontakt z Downtown no Gaki no Tsukai ya Arahende to 24-Hour Tag, pierwszy raz obejrzałem to jeszcze pod koniec gimnazjum a potem długo nic. Niedawno sobie przypomniałem o Gaki no Tsukai i szukając filmików z Downtown trafiłem na batsugame.pl. 

sakenomi

Na Batsugame.pl trafiłem poprzez dailymotion, gdzie jakiś czas temu kompletowałem "batsu na lotnisku" u użytkownika, który do znalezienia jest chociażby w Waszej chronologii batsu game:). Gdzieś tam z boku zamigotał mi jakiś skecz z serii gottsu ee kanji i tak po nitce do kłębka... Batsugame.pl :)
Bardzo jestem rad, że prężnie działa polska strona GnT, ponieważ mam dorastającą córkę, która dzięki polskim tłumaczeniom (i faktowi, że czyta już coraz lepiej i szybciej:) może pełniej uczestniczyć w rodzinnym brechtaniu. Do tej pory ograniczałem się do angielskich tłumaczeń, teraz na bieżąco odświeżam zasoby zaopatrując się w wersje "polskie":).

A przygodę z GnT zacząłem w 2000, mając możliwość oglądać ich w tv podczas moich pobytów w Japonii, chociaż akurat wtedy bardziej zafascynowany byłem chociażby Takashim Okamurą i Ninety-nine:). Seria "no reaction drama" rozwaliła mnie wtedy na łopatki:) Próbka z tego, co uchowało się w sieci -

Po jakimś czasie, głównie za sprawą youtube'a powróciłem do GnT i od kilku dobrych lat staram się "kolekcjonować" wszystko co z programem jest związane. Wspomniana córka (fanka Itsuji Itao:) spowodowała u nas mały renesans i teraz na nowo - po polsku - w trójkę oglądamy wygłupy niesamowitej piątki i spółki.

Przy okazji chciałem serdecznie pozdrowić wszystkich forumowiczów. To mój pierwszy post:).

Alucard
Ja sie o Batsu game dowiedziałem z youtube z filmików takich jak Oogiri Daigassen,Pie Hel, Ciasteczkowe Piekło,Gorące Źródła,Berek i Cicha Biblioteka tylko wszystko obejrzałem po ang :) I Nagle pomyślałem żeby Batsu Game wpisać w google i jestem

ps. Interesuje mnie wszystko związane z JAPONIĄ :)

Truepicasso
Pamiętam szukałem japońskich show, najpierw były to typowe pranki (tłum 100 japończyków goni jedną osobę itd) i przypadkiem trafiłem na urywek z Jimmym który opowiadał o marco polo  ;D jakiś czas oglądałem to bardzo często aż w końcu trafiłem na całość entuzjastycznych nauczycieli na jednym z kanałów na dailymotion, tam już obejrzałem policjantów,reporterów i co wychodziło to oglądałem, wtedy kumpel z którym oglądaliśmy wszystko powiedział mi o waszej stronce i od tamtej pory niecierpliwie czekam na update'y :D

Alhana
Hello everyone! ;)
Ja stronę Batsugame poznałam dzięki mojej przyjaciółce. Któregoś dnia wysłała mi link do jakiś filmików, mówiła, że można się nieźle pośmiać. Okazało się, że był to filmik Batsugame z serii Szpital. :D Niewiele czasu trzeba było, aby ta stronka trafiła na moją główną listę zakładek i abym zaczęła ją odwiedzać regularnie. Dlatego zachęcam wszystkich do polecania tej stronki swoim znajomym! Osobiście nie mam za bardzo znajomych interesujących się Japonią, Azją, czy programami typu BG, ale kto wie, nóż widelec komuś się spodoba! Im nas będzie więcej, tym lepiej - więc zachęcam do polecania stronki! ;D
« Ostatnia zmiana: Pon, 20 Lut 2017, 19:17 wysłana przez Wolf »